Image default

En İyi Aydınlatıcı Krem: Uraw Leke Giderici

Güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri veya hiperpigmentasyon olarak da adlandırılan koyu lekeler genellikle aşırı derecede güneşe maruz kalma, genetik faktörler, hormonlar ve iltihaplanma sonucunda yüzünüzde, ellerinizde ve dekolte bölgelerinde sıklıkla meydana gelebilen yaygın bir cilt problemidir. Uzmanlar bu gibi durumlarda cildin yeniden kendini toparlaması ve parıltılı bir hal alması için çeşitli leke giderici krem veya aydınlatıcı kremler kullanabileceğinizi öneriyor. Tüm bunların yanında uzmanlar bu gibi kremleri alırken içeriğinde “aydınlatıcı”, “cilt tonu” gibi terimlerin yer almasına dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatıyor. Son zamanların en popüler ve en iyi leke giderici kremleri arasında yer alan Uraw Aydınlatıcı Krem, içeriğindeki özel bileşenleri sayesinde hem cilt lekelerinin giderilmesine hem de cildin beslenmesine yardımcı olur.

Uraw Aydınlatıcı Krem Nedir?

En iyi leke giderici krem olarak da bilinen Uraw Aydınlatıcı Krem, genellikle güneşe maruz kalma, akne ve sivilceden doğan izler, hormonal etkenler ve yaşa bağlı meydana gelen lekelerin giderilmesine yardımcı olan ve cildinize ekstra parlaklık kazandıran özel bir formüle sahiptir. İçeriğindeki Symwhite Plus maddesi sayesinde melanin sentezinde azalma sağlayarak cilt üzerinde aydınlatıcı etki göstermektedir. Öte yandan baobab yağı sayesinde güneşin ve çevresel etkenlerin neden olduğu yıpranmış cilt dokusunun onarılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda Uraw Aydınlatıcı Krem içerisinde barındırdığı çiğdem çiçeği sayesinde kolajen elastin sentezini uyararak cildin yenilenmesine destek olur.

Uraw Aydınlatıcı Krem Nasıl Çalışıyor?

Uzmanlar tarafından özel olarak formüle edilen Uraw Aydınlatıcı Leke Giderici Krem, içeriğinmde Symwhite Plus, VC-IP, Shea yağı ve Badem Yağı, nar ekstratı, Alfa Bisabolol, Baobab Yağı, Limon Çekirdeği Yağı, Crocus Crysanthus Extract maddeleri barındırmaktadır. Doğal bileşenleri sayesinde alternatif tıbbın yüzyıllardır tercih ettiği Shea yağı, Badem Yağı, Baobab Yağı ve Limon Çekirdeği Yağı içerikleri cildin beslenmesine, onarılmasına ve aydınlanmasına yardımcı olmaktadır. Son derece kolay kullanımı sayesinde hemen her cilt tipinde uygulanabilen Uraw Aydınlatıcı Leke Giderici Krem, hafif masaj eşliğinde cilde uygulanarak durulanmadan sürülmektedir.

Uraw Aydınlatıcı Krem İçeriğinde Neler Var?

Symwhite Plus, VC-IP, Shea yağı ve Badem Yağı, nar ekstratı, Alfa Bisabolol, Baobab Yağı, Limon Çekirdeği Yağı, Crocus Crysanthus Extract

Symwhite Plus: Çam ağacından elde edilen pinosylvin’den ilham alınan ‘Phenylethyl Resorcinol’ ve ‘Bisabolol’ içerir. Bu iki kombinasyon melanin sentezinden azalma sağlayarak, cilt üzerinden aydınlatıcı etki gösterilmesine olanak sağlar.

VC-IP: Tirozinaz enzimini inhibe ederek, melanin sentezinin düzenli olmasına yardımcıdır. Bu şekilde beyazlatıcı ve aydınlatıcı etki gösterir.

Baobab Yağı: E vitamininden ve antioksidanlardan zengin içeriğe sahip buğday, güneşin ve çevresel etmenlerin etkisi ile yıpranmış cilt dokusunun yenilenmesine ve nemlendirilmesine yardımcı olur.

Limon Çekirdeği Yağı: Cilt dokusunu sıkılaştıran ve cildin dengeli bir renk tonuna sahip olmasını sağlayan limon çekirdeği yağı, diğer aktiflerin etkilerini arttırarak, portakal kabuğu görünümünün giderilmesinin ardından daha sıkı bir cilt dokusunun elde edilmesine yardımcı olur.

Crocus Crysanthus Extract: Gençliğin ve güzelliğin sembolü olan Çiğdem çiçeğinden elde edilen etken madde, kolajen elastin sentezini uyararak cilt yapısının yenileyerek düzenlenmesine yardımcı olur. Hücreler arası iletişimi kolaylaştırarak cildin yenilenme sürecinin hızlanmasını destekler.

Related posts

Sağlıklı ve Nemli Cilt: Uraw Phantel Krem Nedir?

[email protected]

Cilt Lekeleri Neden Olur? Nasıl Tedavi Edilir?

[email protected]

Pürüzsüz, Kırışıksız Bir Cilt İçin Bakım Önerileri

[email protected]

Yorum Yap